XXXVI Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 22 marca 2018r. o godz. 14.00 odbyła się XXXVI Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie protokołu z wspólnego posiedzenia Komisji z 6 lutego 2018r.
  5. Przyjęcie protokołu Nr XXXV/2018 z obrad Sesji.
  6. Przyjęcie Sprawozdania rocznego z wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2017r.
  7. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowo – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żurominie za rok 2017.
  8. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie za 2017r.
  9. Przyjęcie Informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2017.
  10. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Żurominie za rok 2017.
  11. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie za 2017 rok.
  12. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie za rok 2017.
  13. Przyjęcie Informacji o stanie bezpieczeństwa sanitarnego powiatu żuromińskiego za rok 2017.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żurominie.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2018 w Powiecie Żuromińskim.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu dofinasowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli, a także specjalności i form kształcenia, na które dofinasowanie jest przyznawane w 2018 roku.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia umowy najmu boksów garażowych położonych w budynkach przy ulicy Olszewskiej w Żurominie.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2018.
  20. Informacja Przewodniczącego Zarządu z bieżącej działalności.
  21. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
  22. Wolne wnioski i zapytania.

IMG 5924 IMG 5925 IMG 5928 IMG 5932