AKTUALNOŚCI

„XXVIII ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR CZYSTEJ WKRY”

Opublikowano .

3 kwietnia 2022 roku nad rzeką Wkrą w Łazach odbyły się „XXVIII Zawody Spławikowe o Puchar Czystej Wkry” pod Honorowym Patronatem Starosty Żuromińskiego.  O godzinie 7 zawodnicy zebrali się na łowisku. Po sprawdzeniu listy zawodników, którzy zgłosili się na zawody wędkarskie odbyło się losowanie stanowisk. Następnie zawodnicy udali się na stanowiska połowu. Tam odbyło się sprawdzanie zanęt, a następnie nęcenie i o godzinie 9:30 przystąpiono do połowu. Połów zakończono o godzinie 13:00 by następnie rozpocząć ważenie złowionych ryb. O godzinie 14-tej zaplanowano obiad. Po posiłku o godzinie  15 ogłoszono wyniki zawodów i wręczono zwycięzcom nagrody w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Nagrody ufundowane przez Powiat Żuromiński wręczał Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski.

W zawodach udział wzięło łącznie 7 drużyn z kół PZW z terenu powiatu oraz spoza terenu powiatu żuromińskiego. Największą rybę  złowił Mirosław Fafiński z Koła PZW w Radzanów. Najmłodszym zawodnikiem został Tobiasz Smulski reprezentujący Koło PZW Żuromin II.

Klasyfikacja indywidualna:

  1. Michał Walczak – koło PZW Glinojeck
  2. Sławomir Wyrzykowski – koło PZW Radzanów
  3. Sebastian Piłat – Koło PZW Żuromin I
Klasyfikacja drużynowa:

  1. Koło PZW Glinojeck
  2. Koło PZW Radzanów
  3. Koło PZW Żuromin I

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Żuromińskiego.

15wędkarskie 1wędkarskie 2wędkarskie 3wędkarskie 4wędkarskie 5wędkarskie 6wędkarskie 7wędkarskie 8wędkarskie 9wędkarskie 10wędkarskie 11wędkarskie 13wędkarskie 14

e-max.it: your social media marketing partner