flag yellow low
PROW 2014 2020 logo kolor

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów wsi Strzeszewo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński mająca na celu poprawę struktury obszarowej gospodarstw rolnych przez wykonanie scalenia gruntów i zagospodarowania poscaleniowego w miejscowości Strzeszewo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński. Przyjęty cel pomaga w racjonalnym wykorzystaniu zasobów ziemi uprawnej poprzez dostosowanie rozłogu i istniejącej infrastruktury do potrzeb gospodarstwa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Przewidywane wyniki operacji: powierzchnia gruntów objętych postępowaniem scaleniowym 566,4338 ha w tym powierzchnia gruntów rolnych 537,0238 ha, powierzchnia gruntów leśnych 10,8400 ha

W dniu 25.04.2017 r. (wtorek) w godz. 7.45- 9.00 nastąpi przerwa w dostawie prądu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żurominie przy ul. Olszewskiej 9/11, spowodowana pracami technicznymi firmy ENERGA. Wydział Komunikacji i Transportu będzie przyjmował klientów od godz. 9.00. Za utrudnienia przepraszamy..

Umowa na wykonanie projektu scalenia gruntów obiektu "Strzeszewo" gmina Bieżuń

W dniu 6 kwietnia 2017 roku w Żurominie zostało podpisane Porozumienie Nr MBG.GU.0421.07.20.2013 pomiędzy Powiatem Żuromińskim - reprezentowanym przez Starostę Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego i Wicestarostę Żuromińskiego Ireneusza Rejmusa, a Województwem Mazowieckim z siedzibą w Warszawie reprezentowanym przez Edwarda Głażewskiego - Dyrektora Mazowieckiego Biura Geodezji i Urządzeń Rolnych w Ostrołęce na wykonanie projektu scalenia gruntów obiektu "Strzeszewo" gmina Bieżuń o pow. 566,4338 ha z podziałem na etapy.