Posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

W dniu 21 lutego 2017 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie odbyło się posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Spotkanie dotyczyło zaopiniowania planu finansowego zadań Panstwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej na kwotę 743 278 zł. Na zadania z zakresu rehabilitacji społecznej przeznaczono kwotę 739 578 zł w tym na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Żurominie - 463 884 zł, natomiast na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej kwotę 3 700 zł. Plan został pozytywnie zaopiniowany. W spotkaniu brali udział członkowie Rady - Przewodniczący Mirosław Różański, Pani Jadwiga Michalska,  Pan Jarosław Kucharski, Pani Agnieszka Filipska, Pani Beata Sobieraj i zaproszeni goście Pani Danuta Przybył - Dyrektor Powiatowego Ccentrum Pomocy Rodzinie w Żurominie i Pani Joanna Hajdas - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.