Ekologia i Środowisko

Podpisanie umowy na zadanie pn. "Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka na terenie powiatu żuromińskiego"

W dniu 31.05.2016 r. została podpisana umowa dotacji Nr 0101/16/OP/D pomiędzy Zarządem Powiatu Żuromińskiego a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Powiat Żuromin otrzyma dotację na wykonanie zadania „Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka  na terenie powiatu żuromińskiego” całkowity koszt zadania 7.982,70 zł wsparcie w ramach dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie  7.180,00 zł.

szrotowka