Inwestycje powiatu

Zawarcie umowy na "Modernizację ewidencji gruntów i budynków obrębu Kliczewo Duże gm. Żuromin i obrębu Kliczewo Małe gm. Żuromin"

W dniu 28 maja w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie Zarząd Powiatu Żuromińskiego podpisał umowe wykonanie zadania pn.: "Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębu Kliczewo Duże gm. Żuromin i obrębu Kliczewo Małe gm. Żuromin". Podpisanie umowy jest wynikiem przeprowadzonego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotowa umowa opiewa na wartość brutto w wysokości:

a) w zakresie części Nr I - 78 000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt osiem tysięcy złotych );

b) w zakresie części Nr II – 105 000,00 zł (słownie: sto pięć tysięcy złotych),

termin realizacji zamówienia wyznaczono na dzień 10.12.2018 r.

Umowę podpisywali: ze strony Zarządu Powiatu Żuromińskiego Starosta Żuromiński - Jerzy Rzymowski, Wicestarosta – Ireneusz Rejmus oraz Skarbnik Powiatu – Irena Brejna, ze strony wykonawcy Pna Dariusz Kluskiewicz.

IMG 6615IMG 6618IMG 6620IMG 6623