Inwestycje powiatu

Umowa na przebudowę drogi w m. Nowa Wieś podpisana

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 10 września 2018r. podpisał umowę na wykonanie zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4602W Przełęk - Niechłonin-Kuczbork w m. Nowa Wieś” z Firmą Przedsiębiorstwo Budowlane ,,DOMEX” Sp. z o.o. Ul. Targowa 21, 09-300 Żuromin w której zaoferowano cenę brutto 616 956,70 zł (słownie: sześćset szesnaście tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt sześć złotych 70/100), termin gwarancji i rękojmi: 36 miesięcy. Termin zakończenia robót został ustalony na dzień 15.11.2018r.

Umowa Nowa Wies 1Umowa Nowa Wies 3