Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu komunikacji i transportu drogowego wykonuje Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie.

ul. Olszewska 9/11, 09-300 Żuromin

Telefony:

tel. 793 354 045 (w tym umawianie wizyt w sprawach rejestracji pojazdów)

Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami: wew. 24

Wydawanie dowodów rejestracyjnych: wew. 21

Transport drogowy: wew. 25

Kasa: wew. 23

Faks: wew. 25

PRZYDATNE INFORMACJE

Komunikat o wyznaczeniu przez Starostę Żuromińskiego podmiotu do usuwania pojazdów z drogi i ich przechowywania na parkingu