Aktualności z zakresu polityki społecznej

Zajęcia edukacyjno – rozwojowe dla 10 dzieci przebywających w pieczy zastępczej

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie projektu „Równe szanse” aktualnie prowadzone są zajęcia edukacyjno – rozwojowe dla 10 dzieci
przebywających w pieczy zastępczej z takich przedmiotów jak: język angielski, język niemiecki, matematyka oraz spotkania z psychologiem, logopedą i warsztat uczenia się. Zajęcia dla
najmłodszych uczestników będą odbywały się do końca czerwca 2018 roku.

PCPR w Żurominie

DSC00410DSC00412DSC00415DSC00417