Aktualności z zakresu sportu

Polska Biega 2012: cel? biegamy wszędzie!

Opublikowano .

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcamy: włączcie się do akcji Polska Biega i zorganizujcie bieg w weekend 18-20 maja 2012 r. Na miarę Waszych możliwości. Najważniejsze, by wzięło w nim udział jak najwięcej osób. Bo bieganie jest fajne.

To już ósma edycja akcji Polska Biega. Cel? Biegamy wszędzie! Od końca marca samorządy, szkoły, organizacje sportowe, parafie, firmy, domy dziecka i inne instytucje mogą rejestrować biegi, które odbędą się w weekend Polska Biega 18-20 maja.

W ubiegłym roku w akcji wzięło udział ponad 120 tys. biegaczy. Ale do milionowej rzeszy wciąż nam daleko. Milionowej? Czy to możliwe? Dzięki Wam wszystko będzie możliwe! W załączniku znajdziecie więcej informacji, a jeśli będziecie mieli kolejne pytania, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Możecie liczyć na medialne wsparcie „Gazety Wyborczej”, jej lokalnych dodatków oraz radia Złote Przeboje i Sport.pl, naszych patronów medialnych. Dokładne informacje o organizatorach biegów, opisy Waszych zawodów oraz zdjęcia znajdą się w serwisie Polskabiega.pl. Już dziś dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Z biegowymi pozdrowieniami,

Zespół Polska Biega
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polska_Biega_2012_zaproszenie.pdf Polska_Biega_2012_zaproszenie.pdf (434.72 KB) 

e-max.it: your social media marketing partner