XI Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 30 PAŹDZIERNIKA 2019r. odbyła się zwołana w trybie nadzwyczajnym XI Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zwiększenia i zmiany planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2019 w Powiecie Żuromińskim.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie od Wojewody Mazowieckiego zadań publicznych z zakresu administracji rządowej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2019.
  9. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  10. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  11. Wolne wnioski.
  12. Zamknięcie obrad.