18 listopada 2019 r. odbyła się Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 18 listopada 2019r. odbyła się Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za rok 2019 i 2020.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie
    w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu
    w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Bieżuniu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum w Żurominie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie w pięcioletnie Technikum
    w Żurominie wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum w Zielonej wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej w pięcioletnie Technikum w Zielonej wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żurominie wchodzącego
    w skład Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żurominie, wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Żurominie wchodzące w skład Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żurominie, wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Centrum Kształcenia Praktycznego w Żurominie i Ośrodka Dokształcenia i Doskonalenia Zawodowego
    w Żurominie wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego
    i Ustawicznego w Żurominie w Centrum Kształcenia Zawodowego w Żurominie wchodzące w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie oraz zmiany uchwały, na podstawie której utworzono zespół.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia zadań publicznych w przedmiocie dokształcenia teoretycznego młodocianych pracowników zatrudnionych
    u pracodawców w celu nauki zawodu i uczęszczających do branżowych szkół
    I stopnia prowadzonych przez powiat żuromiński.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zadań publicznych w przedmiocie dokształcenia teoretycznego młodocianych pracowników zatrudnionych
    u pracodawców w celu nauki zawodu i uczęszczających do branżowych szkół
    I stopnia prowadzonych przez inne powiaty.
  13. Podjęcie obwieszczenia w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie ustalenia Regulaminu określającego niektóre zasady wynagradzania za pracę, wysokość i szczegółowe zasady przyznawania dodatków do wynagrodzeń oraz wysokość nagród nauczycieli.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2019.
  16. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  17. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  18. Wolne wnioski.
  19. Zamknięcie obrad.