XX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 29 września 2020r. o godz. 16.30 odbyła się zwołana w trybie zwyczajnym XX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego,  następującym porządkeim obrad.

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z Sesji z dnia 10 sierpnia 2020r.
  4. Podjęcie zmieniającej uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie.
  5. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za I półrocze 2020r.
  6. Podjęcie zmieniającej uchwały w sprawie wydzielonego rachunku dochodów.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2020.
  9. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2020 roku oraz informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.
  10. Podjęcie Obwieszczenia Rady Powiatu w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego Statutu Powiatu Żuromińskiego.
  11. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  12. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  13. Wolne wnioski.
  14. Zamknięcie obrad.