Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Nr 3013W Pólka Raciąż – Pijawnia – Jaworowo

Zarząd Powiatu Żuromińskiego informuje, iż w związku z realizacją zadania pn.  „Przebudowa mostu w m. Ossowa wraz z drogą dojazdową nr 3013W Pólka Raciąż – Pijawnia – Jaworowo”, na czas robót, związanych z ww. inwestycją zostaje wprowadzona nowa, czasowa organizacja ruchu w obrębie prowadzonych prac w m. Ossowa Drobińska oraz w pobliżu okolicznych miejscowości – Pijawnia, Wojciechowo, Ossowa Łaszewska i Ossowa Krzeczanowska. Inwestycja polegać będzie na przebudowie istniejącego mostu na rz. Potok Zadębie w m. Ossowa  wraz z drogą dojazdową nr 3013W Pólka Raciąż – Pijawnia - Jaworowo na odcinku od km 2+320,00  do 4+100,00, tj. na długości 1 780,00 m łącznie z mostem. Prace związane z przebudową mostu przewidują m.in. całkowity demontaż istniejącej konstrukcji mostu oraz ustawienie nowej konstrukcji, stalowo-żelbetowej wraz z nawierzchnię asfaltową. W związku z powyższym na czas robót przedmiotowy odcinek drogi powiatowej Nr 3013W zostaje zamknięty, a dla ruchu pojazdów wyznaczone zostały objazdy okolicznymi drogami powiatowymi i gminnymi. Natomiast ruch pieszych odbywał się będzie tymczasową kładką. Zakończenie robót zostało przewidziane w umowie z Wykonawcą na dzień 30.10.2013r. Po ich zakończeniu przebudowany  most oraz droga ponownie zostaną otwarte dla ruchu pojazdów i pieszych.

Mając na uwadze powyższe, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezpieczeństwa w zakresie poruszania się po drogach publicznych w obrębie prowadzonych prac.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

jpgMapa objazdów7.94 MB