Projekt Balticlab 2.0 - zaproszenie dla młodych przedsiębiorców, artystów

Organizatorzy - Instytut Szwedzki oraz Sekretariat Rady Państw Morza Bałtyckiego poszukują młodych polskich przedsiębiorców, twórców i artystów w wieku 23-33 lat, którzy chcieliby w przyszłości realizować projekty w ramach Balticlab 2.0.

Jeśli masz talent i pomysł na nowy projekt, jeśli chcesz współpracować w ramach regionu Morza Bałtyckiego, jeśli chcesz brać udział w budowaniu regionalnej sieci. Zgłoś się!

Pierwszym etapem projektu jest spotkanie inauguracyjne w Sztokholmie w dniach 13-15 grudnia 2013 r.

Na zgłoszenia zainteresowanych organizatorzy czekają do 8 listopada 2013r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia do udziału w projekcie muszą zawierać cv oraz opis pasji i pomysłów (500 słów), w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie internetowej www.balticlab-online.eu oraz na Twitter/Balticlab & Facebook/Balticlab.

W przypadku zgłoszenia chętnych będziemy wdzięczni za informację zwrotną.

Informacja została zamieszczona na portalu www.ksow.pl

pdfBalticlab_2.0_Call_for_applications_final.pdf1.26 MB