Spotkanie informacyjne dotyczące grzebowisk dla padłych zwierząt

Zgodnie z zaleceniami Wojewody Mazowieckiego dotyczącymi potrzeby wyznaczenia grzebowisk dla padłych zwierząt na obszarach poszczególnych gmin województwa mazowieckiego w dniu 17 listopada w siedzibie Starostwa powiatowego w Żurominie odbyło się spotkanie poświęcone omówieniu w/w zagadnienia. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciel Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delegatura w Ciechanowie, Powiatowy Inspektor Sanitarny, Z-ca Powiatowego Lekarza Weterynarii, Z-ca Komendanta PSP w Żurominie oraz przedstawiciele władz samorządowych.
Ponadto Z-ca Komendanta PSP w Żurominie przekazał przedstawicielom samorządu gminnego informacje związane z kampania społeczną „Czad i ogień. Obudź czujność”.

IMG 0242IMG 0243IMG 0244IMG 0245IMG 0246