Odbiór przebudowanej drogi powiatowej na terenie Gminy Kuczbork-Osada

W dniu 24 sierpnia 2017r. dokonano technicznego odbioru zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4601W Nowa Wieś – Działdowo na odcinku Nowa Wieś – Łążęk”.

Inwestycja ta zakresem rzeczowym objęła wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej na odcinku drogi o długości ok. 2,27 km oraz uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym po obu stronach przebudowanej drogi.

Wykonane zadanie otrzymało dofinansowanie przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w ramach wniosku o dotację ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych w wysokości 150 000,00 zł a także pomoc finansową Gminy Kuczbork – Osada w wysokości 92 000,00 zł.

Wykonawcą prac w terenie, wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego była firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych "PRDI" S.A. ul. Stefana Roweckiego "GROTA" 8, 06-500 Mława, a łączna wartość zadania wyniosła 615 632,12 zł.

Nowa Wies Lazek 1Nowa Wies Lazek 2Nowa Wies Lazek 3Nowa Wies Lazek 4