Otwarcie drogi Bieżuń-Drzazga w miejscowości Zgliczyn Pobodzy

W dniu 21 sierpnia w miejscowości Zgliczyn Pobodzy odbyło się uroczyste otwarcie drogi Bieżuń-Drzazga na odcinku od miejscowości Gołuszyn do granicy powiatu żuromińskiego z powiatem mławskim. W otwarciu drogi uczestniczyli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski, Wicestarosta Żuromiński Ireneusz Rejmus, Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Mirosław Różański, Skarbnik Powiatu Żuromińskiego Monika Kotłowska, Radni Powiatu Żuromińskiego: Alicja Gajewska, Ewa Naguszewska, Piotr KWiatkowski, Zygmunt Liszewski, Jerzy Gierszyński, Józef Stankiewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Andrzej Szymański, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieżuniu Andrzej Sztybor, radni Gminy BIeżuń, gospodarze spotkania: radna Gminy Bieżuń Bogumiła Pydyn ze Zgliczyna Pobodzy, Sołtys Zgliczyna Pobodzy Mariusz Szałkowski oraz Pan Adam Witkowski.

Inwestycja kosztowała prawie 6 milionów złotych, a prace wykonywano dwuetapowo, w cyklu dwuletnim. Wykonawcą drogi było Przedsiębiorstwo Budowlane "Domex" Spółka z o.o. z Żuromina. Dofinansowania drogi udzielił Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Składamy szczególne podziękowania dla Zarządu Województwa Mazowieckiego na czele z Panem Marszałkiem Adamem Struzikiem za wsparcie te inwestycji w wysokości 60 % wartości zadania, podziękowania dla Pana Zygmunta Liszewskiego radnego powiatowego za pomoc przy realizacji tej inwestycji oraz dla Pana Burmistrza Bieżunia i Radnych Rady Miejskiej za dofinansowanie budowy drogi w wysokości 90 tys. złotych

IMG 3767IMG 3768IMG 3771IMG 3775IMG 3778IMG 3783IMG 3786