W dniu 10 grudnia 2014r. o godz. 15.30. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbędzie się spotkanie z Powiatową Radą Pożytku Publicznego dotyczącego projektu programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla powiatu żuromińskiego 2015-2018. Konsultacje prowadzone są również w formie internetowego forum dyskusyjnego pod adresem strony www.konsultacje.zuromin-powiat.pl w terminie od dnia 6 listopada 2014 roku do dnia 31 grudnia 2014 roku. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach.

Jarosław Gałka
Kierownik Referatu Zarzadzania Kryzysowego