"Bezpieczna droga do szkoły" - inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje dyrektorów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, iż kolejna edycja inauguracji powiatowego roku szkolnego 2017/2018 pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika odbędzie się w dniu 15 września od godz. 10.00 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.
Zgłoszeń uczestników konkursu należy dokonać do dnia 10 września 2017 r. w biurze Referatu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żurominie tel. /23/ 657-39-29