Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa

W dniu 16 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w budynku Żuromińskiego Centrum Kultury odbyła się debata społeczna przedstawicieli Policji i samorządu terytorialnego z mieszkańcami powiatu żuromińskiego pod hasłem „ Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ” , która ukierunkowana została szczególnie na mówienie stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz przedstawienie nowych bardzo ważnych dla budowania bezpieczeństwa lokalnego narzędzi informacyjnych takich jak: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja Moja Komenda. W debacie udział wzięli m. in., Komendant Powiaty Policji Pan insp. Witold Lemański, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie mł. insp. Dariusz Wieczorek, Wicestarosta Żuromiński Pan Ireneusz Rejmus, Zastępca Komendanta PSP w Żurominie Pan bryg. Dariusz Stumski, Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Pani Aneta Goliat oraz przedstawiciele samorządów Gmin z terenu Powiatu Żuromińskiego.

Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie htmlKomendy Powiatowej Policji w Żurominie.