Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego

W dniu 4 grudnia 2019 r. o godz. 09:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.
Porządkiem spotkania było:

1. Zatwierdzenie protokołu z posiedzenia KBiP z dnia 2 lipca 2019 r.

2. Akcja „Bezpieczne wakacje 2019” – podsumowanie działań służb, straży i inspekcji w trakcie trwania letniego wypoczynku.

3. Akcja „bezpieczna droga do szkoły” – podsumowanie akcji.

4. Działalność Inspekcji Weterynaryjnej – aktualna sytuacja dot. ASF.

5. Przygotowanie służb do sezonu ziemnego 2019/2020.

6. Propozycja tematyki na posiedzenia KBiP w 2020 roku.

7. Wolne wnioski

IMG 20191204 101752IMG 20191204 101810