Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zwołane przez przewodniczącego Starostę Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego. Tematem posiedzenia było zagrożenie mieszkańców powiatu żuromińskiego koronawirusem. Szczegółowo omówiono zasady postępowania i procedury jakie obywatel musi zastosować w przypadku stwierdzenia u siebie ewentualnych objawów koronawirusa. W posiedzeniu udział wzięli Wójtowie, Burmistrzowie, pracownicy zarządzania kryzysowego oraz szefowie służb, inspekcji i straży w tym przedstawiciel SP ZZOZ w Żurominie oraz Pani dyrektor Wydziału Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. Szczegółowo obecną sytuację przedstawiła dyrektor Powiatowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żurominie Pani Agnieszka Cyran.

IMG 3418IMG 3419IMG 3420IMG 3421IMG 3422IMG 3423IMG 3424