Rocznica Powstania Warszawskiego – uruchomienie syren alarmowych

W niedzielę 1 sierpnia – w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie województwa mazowieckiego nastąpi włączenie syren alarmowych. W ten sposób mieszkańcy będą mogli oddać hołd i uczcić pamięć poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.
Syreny alarmowe będą włączone o godzinie 17:00. Nadany zostanie jednominutowy, ciągły sygnał dźwiękowy.

Uruchomienie syren będzie przeprowadzone w trybie treningowym.