Spotkanie w ramach warsztatów Zarządzanie relacjami z klientem"

W dniu 06.08.2012 roku w ramach realizacji projektu Sprawny Samorząd Starostwo Powiatowe w Żurominie odwiedziła II grupa uczestników warsztatów „Zarządzanie relacjami z klientem" ( I grupa odwiedziła Starostwo 16.XI.2011 r.). Było to ostatnie spotkanie w tym cyklu szkoleniowym trwającym od października ubiegłego roku. W ramach mini wizyty studyjnej pracownicy samorządowi ze Starostwa Powiatowego w Sierpcu, Urzędu Miasta w Golubiu Dobrzyniu oraz trenerzy warsztatów: Pani Mirosława Kocoń i Pan Piotr Szczęsny z Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, zapoznali się z warunkami pracy naszego urzędu. Natomiast historię reaktywowania Powiatu Żuromińskiego, a także najważniejsze dokonania w czasie 11 letniego okresu funkcjonowania powiatu, w tym główne inwestycje dla mieszkańców powiatu, przybliżył uczestnikom szkolenia gospodarz spotkania, Starosta Żuromiński – Pan Janusz Welenc. Wypowiedzi Starosty poprzedzone były slajdami przedstawiającymi dokonania z okresu 2011 roku. Na zakończenie uczestnicy warsztatów otrzymali materiały promujące powiat żuromiński.

IMG_0853.JPGIMG_0854.JPGIMG_0855.JPGIMG_0856.JPG