Certyfikat jakości ISO 9001:2015 dla szpitala w Żurominie

SPZZOZ Żuromin otrzymał CERTYFIKAT jakości zgodny z normą ISO 9001:2015 w zakresie działalności usługi Pomocy Doraźnej.

Żuromiński szpital pozytywnie przeszedł niezależny audyt przeprowadzony przez firmę Euronis Certification Spółka z o.o. Przyznany Certyfikat zaświadcza, że Nasz Szpital stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015.

Certyfikat jest ważny do 2021 roku, jednak corocznie realizacja działań poaudytowych i utrzymanie systemu zgodnego z normą będzie nadzorowane przez jednostkę  zewnętrzną. Należy również podkreślić, iż posiadanie certyfikatu potwierdza wdrożenie w Dziale Pomocy Doraźnej systemu zarządzania jakością, gwarantującego świadczenie usług medycznych w sposób profesjonalny i w pełni spełniający oczekiwania pacjentów.

iso20180405