Przeniesienie oddziału opieki paliatywnej żuromińskiego szpitala

Oddział Opieki Paliatywnej funkcjonuje w strukturach organizacyjnych SPZZOZ w Żurominie od dnia 01.10.1999 r. i do tej pory mieścił się na IV piętrze w budynku szpitala. W chwili obecnej oddział został przeniesiony do wyremontowanych, zmodernizowanych, nowoczesnych, funkcjonalnych, dobrze wyposażonych i przyjaznych pacjentom pomieszczeń, znajdujących się na III piętrze. Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie SPZZOZ w Żurominie.