Przebudowa Izby Przyjęć szpitala oraz budowa wiaty dla karetek w SPZZOZ w Żurominie

W chwili obecnej trwają przygotowania do przebudowy Izby Przyjęć szpitala wraz z budową wiaty dla karetek pogotowia ratunkowego. Po przeprowadzeniu przetargu nieograniczonego, w dniu 17.07.2014 r. została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Budowlanym „Domex” Sp. z o.o. w Żurominie. Realizacja zadania planowana jest od 01.08.2014 r. do 31.10.2014 r. Koszt inwestycji - 1 012 933,68 zł. Celem inwestycji jest zapewnienie odpowiedniego standardu leczenia pacjentów szpitala oraz dostosowanie budynku do wymogów określonych przepisami prawa.