Powołano Radę Społeczną Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie

4 marca 2015 r. Rada Powiatu Żuromińskiego powołała Radę Społeczną Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie. Jej skład przedstawia się następująco: Jerzy Rzymowski – przewodniczący, członkowie: Aneta Goliat, Joanna Zdzisława Olszewska-Firlej, Bernard Jabłoński, Ireneusz Rejmus, Jacek Grzybicki, Ryszard Gałka, Joanna Jucewicz-Morawska, Krzysztof Jakubowski.

Rada społeczna jest organem inicjującym i opiniodawczym podmiotu tworzącego (powiatu żuromińskiego) oraz organem doradczym dyrektora SPZZOZ w Żurominie. Jej celem jest podejmowanie działań wspierających funkcjonowanie Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie oraz sprawowanie społecznej kontroli nad wykonywaniem świadczeń zdrowotnych przez SPZZOZ w Żurominie.

20 marca br. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Społecznej, podczas której akty powołania nowo wybranym członkom wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Piotr Budzich.

IMG 4087IMG 4089IMG 4090IMG 4091IMG 4094IMG 4096IMG 4098IMG 4100