REJONOWY ETAP KONKURSU AGROLIGA 2012

30 września br. w Oddziale Poświętne w Płońsku MODR Warszawa odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom rejonowego etapu konkursu AGROLIGA 2012 r. w kategorii Ronicy. Wśród finalistów znaleźli się przedstawiciele Powiatu Żuromińskiego Państwo Katarzyna i Piotr Kurkiewicz rolnicy prowadzący gospodarstwo rolne w m.Chojnowo gm. Kuczbork Osada, którzy uzyskali tytuł Mistrza Agroligii 2012. Dla laureatów nagrody ufundował MODR Warszawa, Starosta Powiatu Żuromińskiego oraz Wójt Gminy Kuczbork Osada. Wręczenia nagród w imieniu fundatorów dokonali Dyrektor MODR Warszawa Grażyna Opolska, Wicestarosta Powiatu Żuromińskiego Mieczysław Olszlegier oraz Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Żurominie Zofia Małgorzata Dobies.

DSC_2755.JPGDSC_2756.JPGDSC_2759.JPGDSC_2760.JPG

DSC_2763.JPGDSC_2766.JPGDSC_2770.JPGDSC_2771.JPG