Nabór na bezpłatne miejsca na studiach w Polsko - Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłasza nabór na trzy bezpłatne miejsca na studiach stacjonarnych I stopnia w Polsko - Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie, kierunek Informatyka lub Zarządzanie Informacją. Oferta jest skierowana do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego. Więcej informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.