Praca dla nauczycieli objętych programem redukcji etatów

Społeczny Komitet Kapituły Konkursu ,,Jestem Nauczycielem przy Fundacji Promocji Przedsiębiorczości w Warszawie informuje Państwa, że jest możliwość dania odpowiedniej pracy nauczycielom objętym w 2013 roku programem redukcji etatów.

Komitet ogłosi w dniu 29 lipca 2013 roku Konkurs na wyłonienie kandydatów do pracy w strukturach terenowych przyjętego Projektu. Laureat konkursu, po przejściu szkolenia realizowanego w trybie indywidualnym,otrzyma etat w podmiocie gospodarczym ekonomii społecznej powołanym specjalnie w celu zapewnienia pracy Nauczycielowi - Laureatowi Konkursu.

Opis zadań do realizacji dostępny będzie na stronie internetowej konkursu: www.jestemnauczycielem.pl

Jeżeli na terenie Państwa Powiatu  jest nauczyciel zainteresowany otrzymaniem pracy będącej kontynuacją jego zawodowej kariery, zwracamy się z uprzejmą prośbą o powiadomienie potencjalnego beneficjenta Konkursu o naszym Projekcie.

Podmiot gospodarczy zarządzany przez Nauczyciela będzie zajmować się głównie edukacją pozaszkolną realizowaną przy współpracy z pracodawcami (nie tylko z terenu Gminy czy Powiatu).