Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 11 października 2013r. Starosta Żuromiński Janusz Welenc wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat żuromiński. Nagrody w uznaniu za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, działalność edukacyjną mającą wpływ na wszechstronny rozwój społeczności uczniowskiej oraz głębokie oddanie się wykonywanej pracy otrzymały następujące osoby:
  1. Pani Barbara Rogowska – nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu
  2. Pani Mariola Cześnik – nauczycielka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
  3. Pani Danuta Dramińska – nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych w Żurominie
  4. Pani Monika Stankowska – pedagog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żurominie
  5. Pan Marek Machulski – Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żurominie
  6. Pan Wojciech Kawczyński – nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie
  7. Pan Adam Wetmański – nauczyciel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie

IMG 9078IMG 9079IMG 9082IMG 9084IMG 9085IMG 9088IMG 9090IMG 9091IMG 9094IMG 9097