Najlepsi maturzyści z terenu powiatu żuromińskiego w roku szkolnym 2015/2016

W dniu 15 września 2016r. Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski wręczył nagrody najlepszym maturzystom ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Żuromiński w roku szkolnym 2015/2016. Na uroczyste wręczenie zostali zaproszeni również rodzice uczniów jak też dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, do których uczęszczali absolwenci. Najlepsi maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat żuromiński w roku szkolnym 2015/2016 to:

• Julia Piotrowska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie
  • Paulina Zajdzińska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu
  • Donata Sikorska – absolwentka Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.Batalionów Chłopskich w Zielonej
  • Miłosz Branewicz – absolwent Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.Jana Pawła II w Żurominie

IMG 9762IMG 9766IMG 9767IMG 9770IMG 9774IMG 9776IMG 9779IMG 9781