Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Informacje o zarządzie

Bieg uliczny w Siemiątkowie

Opublikowano .

Drugi bieg uliczny o puchar Wójta Gminy Siemiątkowo odbył się 26 listopada 2016 roku. Na starcie wstawiło się 201 zawodników, wszyscy ukończyli bieg, a na mecie dla każdego zawodnika czekał medal, koszulka oraz ciepły posiłek. Bieg był objęty honorowym patronatem przez panią poseł Julie Piterę. Organizatorami tej imprezy tak jak w roku poprzednim byli Wójt Gminy Siemiątkowo oraz Klub Płock Biega No Age Limit. Zwycięzcą biegu został Mariusz Pawłowski z wynikiem 33 minuty 54 sekundy, na drugim miejscu uplasował się Paweł Moskal obydwaj zawodnicy reprezentowali drużynę Kurzętnik Biega, a na trzecim Artur Kamiński z klubu Płock Biega No Age Limit. Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Daszkiewicz z wynikiem 41minut 58 sekund , drugie miejsce zajęła Kurdys Karolina, a trzecie Anna Szulecka z klubu Sparta Sierpc . W tym roku rozegrana została również klasyfikacja drużynowa. Zwyciężyła drużyna Płock Biega No Age Limit, drugie miejsce zajęli zawodnicy Kurzętnik Biega , a trzecie Power Training Warszawa. Urząd Gminy Siemiątkowo w w/w biegu dzielnie reprezentowali: Wójt Gminy – Piotr Kostrzewski, Sekretarz Gminy – Mirosław Różański, Skarbnik Gminy Monika Manista, dyrektor GOK – Kamil Zgorzelski, kierownik zakładu gospodarki komunalnej – Michał Ciski. Bieg cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Była miła atmosfera, rywalizacja sportowa oraz przyjemny nastrój na ponurą aurę pogodową. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się w Siemiątkowie w jeszcze większym gronie i z takim samym pałerem.