Usprawnienie funkcjonowania Wydziału Komunikacji i Transportu

14 czerwca 2021 r. w Wydziale Komunikacji i Transportu tutejszego Starostwa zaczął funkcjonować system wspomagający zarządzanie obsługą klienta na rejestracji pojazdów, zwany w skrócie „systemem kolejkowym”.

System ten obsługuje dwie kolejki tematyczne, a mianowicie „Rejestrację pojazdów” i „Inne sprawy dotyczące pojazdów”. Obowiązują dzienne limity na bilety z numerkami do każdej z kolejek dostosowywane do liczby aktywnych w danym czasie stanowisk obsługi. Bilety można pobierać już od godz. 7:30.

Aby załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdu nie ma potrzeby rezerwowania kolejki do biletomatu przed godz. 7.30.

Jednocześnie informujemy, że system kolejkowy, skrócił czas oczekiwania na załatwienie sprawy w tutejszym Wydziale.

20210914 125138

Dodatkowo od października bieżącego roku funkcjonuje w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie, system powiadamiania klientów o gotowym do odbioru dowodzie rejestracyjnym lub prawie jazdy. Każdy klient podając swój numer telefonu komórkowego otrzyma SMS, że jego dowód rejestracyjny lub prawo jazdy jest gotowe do odbioru.

Bezgotówkowe płatności w Starostwie Powiatowym w Żurominie

Od dnia 28 czerwca 2017 r. klienci Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie mogą wnosić stosowne opłaty w tutejszej kasie również w formie bezgotówkowej przy użyciu karty płatniczej. Od transakcji tych nie jest pobierana prowizja. Wkrótce zostaną również udostępnione płatności mobilne przy użyciu smartfona lub tabletu. Zachęcamy do korzystania z formy płatności bezgotówkowej, gdyż pozwala ona usprawnić proces obsługi klienta.

program pos banner ogolny 750x200