DNI MIASTA I GMINY RACIĄŻ

Impreza odbędzie się w Raciążu przy ulicy 19-go Stycznia – teren targowicy miejskiej w dniach 15-16.08.2014r. Zarówno w piątek jak i  w sobotę zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00 a zakończy o godz. 0:00.
W pierwszym i drugim dniu imprezy na scenie będą gościły gwiazdy muzyki tanecznej: Mateo, Andrzej Rosiewicz, CoVers, Romen Tuk Muz, Dj Święty. Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Jacek Stachursky.
Każdy z uczestników imprezy będzie mógł na własnej skórze przekonać się jak wygląda dachowanie samochodu osobowego czy jego zderzenie, wszystko to dzięki specjalnym symulatorom.
Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach imprezy, przewidziane są dla nich gry, konkursy, dmuchane zabawki, malowanie twarzy, tatuaże z henny, warsztaty plastyczne, kącik czytelniczy.
Aby podkreślić plażowy charakter Dni Miasta i Gminy Raciąż zorganizowany będzie Amatorski Turniej Piłki Plażowej oraz wybory Miss Plaży.
Organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu w partnerstwie z miastem Raciąż i gminą Raciąż.

10525928 326831737480313 6467461353959023318 nmiss2siatkówka