Usprawnienie funkcjonowania Wydziału Komunikacji i Transportu

14 czerwca 2021 r. w Wydziale Komunikacji i Transportu tutejszego Starostwa zaczął funkcjonować system wspomagający zarządzanie obsługą klienta na rejestracji pojazdów, zwany w skrócie „systemem kolejkowym”.

System ten obsługuje dwie kolejki tematyczne, a mianowicie „Rejestrację pojazdów” i „Inne sprawy dotyczące pojazdów”. Obowiązują dzienne limity na bilety z numerkami do każdej z kolejek dostosowywane do liczby aktywnych w danym czasie stanowisk obsługi. Bilety można pobierać już od godz. 7:30.

Aby załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdu nie ma potrzeby rezerwowania kolejki do biletomatu przed godz. 7.30.

Jednocześnie informujemy, że system kolejkowy, skrócił czas oczekiwania na załatwienie sprawy w tutejszym Wydziale.

20210914 125138

Dodatkowo od października bieżącego roku funkcjonuje w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie, system powiadamiania klientów o gotowym do odbioru dowodzie rejestracyjnym lub prawie jazdy. Każdy klient podając swój numer telefonu komórkowego otrzyma SMS, że jego dowód rejestracyjny lub prawo jazdy jest gotowe do odbioru.

Nieskategoryzowane

Warning: Creating default object from empty value in /zuromin-powiat/templates/yoo_nano2/warp/systems/joomla/layouts/com_content/category/default_articles.php on line 17
Pokaż #
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Informacje - koronawirus
DBAJMY O SIEBIE - KLUCZOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
Szkoły niepubliczne
Dokumenty do wypełnienia
Zadania oświatowe
Klauzula RODO
Wykaz organizacji
Przepisy prawne dotyczące nauczycieli
Wydarzenia 2018
Środki na małe granty oraz Rejestr dotacji przyznanych w trybie małych grantów
Wzory pism
Ustawa prawo o stowarzyszeniach
Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego
Likwidacja stowarzyszenia zwykłego
Liceum Ogólnokształcące w Żurominie - oferta edukacyjna
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Bieżuniu - oferta edukacyjna
Gdzie ubiegać się o dotacje na zabytki?
Wykaz imprez sportowych o zasięgu powiatowym odbywających się w 2015r. na terenie powiatu żuromińskiego
Harmonogram imprez kulturalnych realizowanych w 2015r. w ramach zadań powiatu w zakresie kultury
Kalendarz
Wykaz imprez sportowych o zasięgu powiatowym odbywających się w 2014r. na terenie powiatu żuromińskiego