Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela

W dniu 30 sierpnia 2017r. Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom kontraktowym, którzy w wyniku przeprowadzonych postępowań egzaminacyjnych zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

Nauczyciele mianowani:

1. Dominika Bartnicka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej
  2. Marcin Szulborski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej
  3. Kamil Watkowski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie
  4. Marcin Krasiński - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie

IMG 2848IMG 2850IMG 2853IMG 2856IMG 2858IMG 2862