Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Informacja dla RODZICÓW I NAUCZYCIELE DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Opublikowano .

W związku z koniecznością rozpoczęcia obowiązku szkolnego przez sześciolatki, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Żurominie organizuje szereg spotkań z nauczycielami, rodzicami i uczniami. Specjaliści poradni pragną przedstawić sposób oceny dojrzałości szkolnej, rozstrzygną wątpliwości nauczycieli i rodziców podczas warsztatów szkoleniowych i indywidualnych konsultacji. Istnieje również możliwość uczestniczenia rodziców razem z dzieckiem w specjalnie zorganizowanych zajęciach na terenie poradni, gdzie pedagog zademonstruje różnorodne ćwiczenia usprawniające. Będziemy we wszystkich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na terenie powiatu. Nie przegap swojej szansy! Szczegółowy harmonogram w załączeniu.

Harmonogram.pdf Harmonogram.pdf (244.24 KB)

e-max.it: your social media marketing partner