Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat żuromiński

Opublikowano .

W dniu 30 listopada 2012r. 5 szczególnie uzdolnionych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat żuromiński otrzymało z rąk Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty Katarzyny Góralskiej Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uczniowie, którzy otrzymali stypendium to: Konrad Czajkowski z Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu, Krystian Dąbrowski z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej, Marta Bolczak z Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej, Paweł Rutkowski z Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie, Natalia Agata Sękielewska z Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie. Gratulując dotychczasowych osiągnięć życzymy dalszej wytrwałości w rozwijaniu uzdolnień, zadowolenia z osiąganych wyników.
e-max.it: your social media marketing partner