Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

W dniu 28 sierpnia 2013r. Starosta Żuromiński Janusz Welenc  wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom kontraktowym, którzy w wyniku przeprowadzonych postępowań egzaminacyjnych zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

Nauczyciele mianowani:
  1. Marlena Kaczorowska – Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie
  2. Ks. Grzegorz Sieczka – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej
  3. Piotr Oleksiak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
  4. Krzysztof Błaszkiewicz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
  5. Olga Bogacka - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie
  6. Zbigniew Fabisiak – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie
  7. Adam Piotr Wetmański - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie

IMG 8643IMG 8667