Spotkanie z przedstawicielami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie

W dniu 4 lutego 2014 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się spotkanie Starosty Żuromińskiego oraz dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z przedstawicielami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Czteroosobowej delegacji pracowników uczelni przewodniczył  Rektor doc. dr Leszek Zygner. Celem spotkania było stworzenie płaszczyzny wymiany poglądów na temat szkolnictwa ponadgimnazjalnego oraz wyższego w aspekcie  dostosowania kierunków kształcenia do potrzeb rynku pracy. Spotkanie posłużyło również zacieśnieniu współpracy, której efektem ma być popularyzacja kształcenia zawodowego oraz podpisanie porozumienia o współpracy.

IMG 0279IMG 0280IMG 0281IMG 0282