XII Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem "Powiatowy Mistrz Ortografii"

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje o organizowanym XII Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem „Powiatowy Mistrz Ortografii” – dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych.

Regulamin oraz druk protokołu eliminacji szkolnych w załączeniu.

Wszelkich informacji udziela Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie Pl. Piłsudskiego 4, tel. 657 47 00, 657 35 25 wew. 27.

Serdecznie zapraszam wszystkie szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

Starosta Żuromiński
Janusz Welenc