uroczyste wręczenie nagród finalistom XII Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem POWIATOWY MISTRZ ORTOGRAFII

W dniu 29 kwietnia 2014 r. o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Żurominie, Plac Józefa  Piłsudskiego 4 (sala konferencyjna) odbędzie się uroczyste wręczenie nagród finalistom XII Powiatowego Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem POWIATOWY MISTRZ ORTOGRAFII.

Na uroczystość wręczenia nagród zaproszeni zostali uczniowie – laureaci I, II, i III miejsca - wraz z przygotowującymi ich do konkursu nauczycielami oraz członkowie komisji konkursowej.