XXXIX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 27 czerwca 2018r. o godz. 14:00 odbyła się XXXIX Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie protokołu z wspólnego posiedzenia Komisji z dnia 28 maja 2018r.
  5. Przyjęcie protokołu Nr XXXVIII/2018 z obrad Sesji.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowanego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2017r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno – finansowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2017r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi do rozpatrzenia Staroście Żuromińskiemu.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Żuromińskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2018.
  13. Podjęcie Apelu w sprawie poparcia działań dotyczących rozwoju Mazowieckiego Portu Lotniczego  Warszawa – Modlin.
  14. Informacja Przewodniczącego Zarządu z bieżącej działalności.
  15. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
  16. Wolne wnioski i zapytania.

IMG 7398IMG 7399IMG 7400