(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Zakończono budowę parkingu przy szpitalu w Żurominie

34 miejsca dla aut wraz z ciągami pieszymi powstało przy żuromińskim szpitalu na nowo pobudowanym parkingu.  Całość terenu jest utwardzona, wydzielono także 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Parking zlokalizowany jest od strony ul. Szpitalnej.
To istotna zmiana z punktu widzenia pacjenta, a także odwiedzających szpital,  bowiem problem ze znalezieniem miejsc parkingowych wokół szpitala dawał się we znaki zarówno jednym, jaki i drugim, którzy nierzadko nie mieli gdzie pozostawić swojego samochodu. Budowa nowych miejsc parkingowych to zmiana mająca na celu podniesienie komfortu pacjentów i odwiedzających ich gości.
Koszt materiałów do budowy parkingu wyniósł 72 869,19 złotych, z czego 70 000,00 zł. zostało pokryte z budżetu Powiatu Żuromińskiego, pozostałą część zapłacił szpital.

thumb IMG 8988thumb IMG 8995