20 LAT POWIATU pozioma
Business Infographic

AKTUALNOŚCI

II Festiwal kolęd

Opublikowano .

3 stycznia 2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zielonej odbył się II Festiwal kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Inicjatorem uroczystości był oczywiście dyrektor szkoły Czarek Ossowski.
W festiwalu kolęd wzięło udział 8 szkół: Szkoła Podstawowa z Sarnowa, Szkoła Podstawowa z Chojnowa, Zespół Placówek Oświatowych z Zielonej, Zespół Placówek Oświatowych z Kuczborka, Szkoła Podstawowa z Syberii, Szkoła Podstawowa z Lipowca Kościelnego, Zespół Placówek Oświatowych z Szreńska oraz zespół Zielenianki z domu kultury z Zielonej.
Uczniowie poszczególnych szkół zaprezentowali po 3 świąteczne utwory. Tradycyjnie również wystąpił Chór Nauczycieli ZSP w Zielonej. Dyrektorzy szkół otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zaśpiewali wspólnie ,,Znak pokoju’’.
Na II Festiwal przybyli Starosta Żuromiński pan Jerzy Rzymowski, Przewodniczący Rady Gminy Kuczbork-Osada pan Waldemar Skuza, Prezes Banku Spółdzielczego w Żurominie pan Kazimierz Bulkowski, Kierownik Powiatowego Oddziału Doradztwa Rolniczego pan Adam Witkowski, Rada Rodziców ZSP: pani Małgorzata Świtajska, pani Katarzyna Bartkiewicz, pan Tomasz Wiloch oraz liczna grupa mieszkańców Zielonej i okolicznych wsi i miast.

Galerai zdjęc znajduję się w załączonym linku: 
https://www.facebook.com/zspzielona/

e-max.it: your social media marketing partner