(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

„Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”

20 listopada 2019 r. gościem Powiatowo - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żurominie był Marcin Meller – historyk, dziennikarz, prezenter, podróżnik, współautor (z Anną Dziewit-Meller) książki o Gruzji.
Przybyli na spotkanie sympatycy i czytelnicy pana Marcina z uwagą i ogromnym zainteresowaniem wysłuchali fascynujących opowieści o tym pięknym kraju.
Gość o Gruzji mówi - ,,Nie jestem znawcą, ale miłośnikiem”. Licznie zgromadzona publiczność na pewno po spotkaniu stwierdziła zupełnie coś innego. Swoimi opowieściami o przeżytych przygodach, ale również codziennym życiu Gruzinów, barwnymi anegdotami zapewne zachęcił słuchaczy do podróży.
Spotkanie przebiegało w rodzinnej atmosferze. Na koniec każdy chętny mógł zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem oraz otrzymać dedykację w książce autora.