(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

PCK Zarząd Rejonowy w Żurominie, opiekunowie i członkowie szkolnych Kół PCK!

Z okazji zbliżającego się Dnia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża Zarząd Rejonowy PCK przesyła serdeczne pozdrowienia i słowa uznania za waszą pracę na rzecz potrzebujących. Dziesiątki młodych ludzi działających w PCK są bez wątpienia jego siłą, wizytówką i nadzieją na kontynuację tradycji wypełniania humanitarnej misji. Kluby „Wiewiórka” skupiające młodych ludzi czy szkolne Koła PCK to znaki rozpoznawcze naszego Stowarzyszenia w kraju jak i za granicą. Wszystkim członkom, wolontariuszom, sympatykom i współpracownikom, młodzieży za Wasze zaangażowanie i inicjatywę składam ogromne podziękowanie. Słowa uznania należą się również tym, którzy pomagają w codziennej działalności – pracownikom, rodzicom i przyjaciołom za wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość.